Newsletter

MDI ENERGIA SA (20/2021) Zawarcie aneksu do umowy kredytu

16.11.2021, 18:28aktualizacja: 16.11.2021, 18:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 20/2021

Zarząd MDI Energia Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ("Emitent") informuje, że w dniu 16 listopada 2021 roku Emitent zawarł z bankiem mBank Spółka Akcyjna aneks do umowy o kredyt w rachunku bieżącym 38/088/12/Z/VV z dnia 3 sierpnia 2012 roku.

Aneks do umowy o kredyt w rachunku bieżącym 38/088/12/Z/VV utrzymuje wysokość limitu kredytowego w kwocie 4.000.000,00 PLN (słownie: cztery miliony złotych) oraz przedłuża jego dostępność do dnia 24 listopada 2022 roku.

Aneks zostały zawarty na finansowanie bieżącej działalności Emitenta, w celu uzupełnienia kapitału obrotowego kontraktów realizowanych przez Emitenta. Warunki Umowy i Aneksów nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju umów.

Informację o zawarciu aneksu Emitent uznał za poufną ze względu na istotną w skali Emitenta wartość aneksowanej umowy oraz jej znaczenie dla Emitenta.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.11.2021, 18:28
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ