Newsletter

WOJAS SA (25/2021) Przychody osiągnięte w listopadzie 2021 roku

07.12.2021, 22:15aktualizacja: 07.12.2021, 22:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 25/2021

WOJAS S.A. informuje, iż wielkość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży osiągniętych przez Grupę Kapitałową WOJAS S.A. w listopadzie 2021 roku wyniosła 41 716 tys. PLN i była wyższa o 93,2 % w stosunku do przychodów osiągniętych w listopadzie 2020 roku.

W okresie styczeń - listopad 2021 wielkość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży wyniosła 257 543 tys. PLN i była wyższa o 16,8 % w stosunku do przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży detalicznej w listopadzie 2021 roku wyniosły 24 588 tys. PLN i były wyższe o 109,7 % od przychodów osiągniętych w listopadzie 2020 roku.

Narastająco, w okresie styczeń - listopad 2021 skonsolidowane przychody ze sprzedaży detalicznej wyniosły 167 091 tys. zł i były wyższe o 15,2 % od przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.12.2021, 22:15
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ