Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Już dziś widzowie mogą kupić bilety na NMF: Maraton Halloween w Multikinie. W repertuarze znajdą cztery horrory:
„Goście” (premiera). Bezlitosny horror psychologiczny, który wdziera się głęboko pod skórę i długo nie pozwala o sobie zapomnieć. Opowieść o rodzinnych wakacjach w pozornie sielankowym domu, którego gospodarzy lepiej byłoby nigdy nie poznać...
„Opętana” (premiera). Opętane dziecko, indiańskie wierzenia, szczypta magii i tajemnicze zgony w tle. Razem z rodzicami spróbujemy rozwiązać zagadkę ich coraz bardziej niepokojącej córeczki.
„Urbex” (premiera). Youtuber postanawia zrobić streama z samotnej nocki w nawiedzonym domu - co może pójść nie tak? Dla niego wszystko, za to dla widzów szykuje się szampańska zabawa, bo „Urbex” jest pełnym „pojechanego” humoru połączeniem „Blair Witch Project” i „Martwego zła”.
„Sierota. Narodziny zła”. Krwawa Esther powraca! W prequelu słynnej „Sieroty” poznamy przeszłość kultowej psychopatycznej dziewczynki. Jesteście gotowi na tę straszną prawdę?
NMF: Maraton Haloween odbędzie się w wybranych kinach sieci Multikino. Szczegółowy wydarzenia oraz cennik biletów znajdują się na stronie www.multikino.pl.
Źródło informacji: Multikino
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 19.10.2022, 08:30 |
| Źródło informacji | Multikino |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Savaya Group prezentuje Zumana - nowy nadmorski obiekt na wybrzeżu Kuta na Bali
Twórcy najlepszego klubu w Azji otwierają nowy obiekt o powierzchni ok. 3250 m2, zaprojektowany przez Rockwell Group, łączący muzykę, sztukę, gastronomię i kultowe zachody słońca na Bali.- 20.08.2026, 08:36
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Wyjątkowe wydarzenie - ślub flisaczy - atrakcją 10. Festiwalu Wisły w Toruniu PAP
Ślub flisaka i flisaczki, biorących udział w 10. Festiwalu Wisły, był wyjątkowym wydarzeniem, które uświetniło tegoroczną edycję święta największej polskiej rzeki.- 15.08.2026, 21:09
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
10. Festiwal Wisły promuje dziedzictwo kulturowe największej polskiej rzeki PAP
Ponad 40 łodzi z całej Polski, w tym jednostki historyczne takie jak galary, dłubanka i replika handlowego statku krzyżackiego, bierze udział w tegorocznym Festiwalu Wisły. Towarzyszy mu ponad 250 wydarzeń, m.in. inscenizacje historyczne pokazujące życie portowego miasta w średniowieczu oraz warsztaty szkutnicze. Festiwal odbywa się w dziewięciu nadwiślańskich miastach.- 15.08.2026, 20:29
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ