Newsletter

BANK MILLENNIUM SA (12/2023) Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Banku Millennium S.A. w dniu 30 marca 2023 r.

30.03.2023, 18:25aktualizacja: 30.03.2023, 18:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 12/2023

Zarząd Banku Millennium S.A. ("Bank") przekazuje wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Banku (ZWZ) w dniu 30 marca 2023 r.,

wraz z określeniem liczby głosów przysługujących każdemu z nich z posiadanych akcji, oraz wskazaniem ich procentowego udziału w liczbie głosów na ZWZ oraz ogólnej liczbie głosów:

1) akcjonariusz Banco Comercial Portugues:

liczba głosów: 607 771 505

procentowy udział w liczbie głosów na ZWZ: 64,58

procentowy udział w ogólnej liczbie głosów: 50,10

2) akcjonariusz Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny:

liczba głosów: 107 970 000

procentowy udział w liczbie głosów na ZWZ: 11,47

procentowy udział w ogólnej liczbie głosów: 8,90

3) akcjonariusz Drugi Allianz Polska Otwarty Fundusz Emerytalny:

liczba głosów: 80 760 035

procentowy udział w liczbie głosów na ZWZ: 8,58

procentowy udział w ogólnej liczbie głosów: 6,66

4) akcjonariusz Otwarty Fundusz Emerytalny PZU "Złota Jesień":

liczba głosów: 67 417 542

procentowy udział w liczbie głosów na ZWZ: 7,16

procentowy udział w ogólnej liczbie głosów: 5,56

PODSTAWA PRAWNA:

Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie publicznej i wprowadzaniu instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.03.2023, 18:25
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ