Newsletter

CYFROWY POLSAT SA (5/2024) Przedterminowy wykup Obligacji Serii B i C

05.02.2024, 13:32aktualizacja: 05.02.2024, 13:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 5/2024

W nawiązaniu do raportu bieżącego spółki Cyfrowy Polsat S.A. ("Spółka") nr 2/2024 z dnia 17 stycznia 2024 r. w sprawie przeprowadzenia przez Spółkę przedterminowego wykupu obligacji serii B i C, Zarząd Spółki niniejszym informuje, że w dniu 5 lutego 2024 r. Spółka dokonała przedterminowego wykupu ("Przedterminowy Wykup") pozostałych w obrocie:

(i) 223.798 obligacji na okaziciela serii B o łącznej wartości nominalnej 223.798.000 PLN, wyemitowanych przez Spółkę w dniu 26 kwietnia 2019 r. z datą wykupu określoną w warunkach emisji obligacji serii B na 24 kwietnia 2026 r., oznaczonych kodem ISIN PLCFRPT00047 i notowanych w Alternatywnym Systemie Obrotu prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("GPW") w ramach rynku Catalyst pod nazwą skróconą CPS0426 ("Obligacje Serii B"); oraz

(ii) 88.053 obligacji na okaziciela serii C o łącznej wartości nominalnej 88.053.000 PLN, wyemitowanych przez Spółkę w dniu 14 lutego 2020 r. z datą wykupu określoną w warunkach emisji obligacji serii C na 12 lutego 2027 r., oznaczonych kodem ISIN PLCFRPT00054 i notowanych w Alternatywnym Systemie Obrotu prowadzonym przez GPW w ramach rynku Catalyst pod nazwą skróconą CPS0227 ("Obligacje Serii C").

Przedterminowy Wykup nastąpił poprzez zapłatę (i) za każdą Obligację Serii B, kwoty pieniężnej w wysokości jej wartości nominalnej, tj. 1.000 PLN, powiększonej o narosłe odsetki w wysokości 20,46 PLN, oraz (ii) za każdą Obligację Serii C, kwoty pieniężnej w wysokości jej wartości nominalnej, tj. 1.000 PLN, powiększonej o narosłe odsetki w wysokości 39,41 PLN oraz premię za Przedterminowy Wykup w wysokości 5,00 PLN.

W związku z dokonaniem Przedterminowego Wykupu, wszystkie Obligacje Serii B oraz Obligacje Serii C zostały umorzone.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.02.2024, 13:32
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ