Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Pierwszym tytułem Wydawnictwa Aura, będzie queerowy romans historyczny Freyi Marske pt. "Cudowna światłość". Premiera już 13 listopada, a książka dostępna jest już w przedsprzedaży. Powieść ta zabiera czytelników w fascynującą podróż, w której historia i magia przenikają się w niezwykły sposób. To pierwszy tom trylogii, wydanie pozostałych części zaplanowane zostało na 2025 rok.
Wzrost popularności literatury fantasy i romantasy w ostatnich latach skłonił Wydawnictwo Sonia Draga do poszerzenia oferty i sięgnięcia po nowe, inspirujące historie. Imprint Aura został stworzony po to, by dostarczać odbiorcom niezapomnianych przeżyć i emocji w pełnym magii świecie.
Wydawnictwo z niecierpliwością czeka na premierę "Cudownej światłości" i na rozwój Wydawnictwa Aura. Jest przekonane, że wydawane w tym imprincie powieści znajdą swoich odbiorców, którzy z zapartym tchem będą wyczekiwali kolejnych publikacji.
W 2025 roku można się spodziewać wielu interesujących tytułów z logotypem Aury, w tym między innymi: S.F. Williamson A Language of Dragons, M. Stevenson Behooved, A. Owen The Games Gods Play.
Źródło informacji: Wydawnictwo Sonia Draga
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 17.10.2024, 15:36 |
| Źródło informacji | Wydawnictwo Sonia Draga |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Dialog pełen szacunku i otwartości między wiarą a nauką w ramach Colloquium Charitativum Novum w Toruniu PAP
Profesor Marta Cartabia, włoska konstytucjonalistka o międzynarodowej renomie, została laureatką Nagrody Mikołaja Kopernika Fides et Ratio. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez marszałka województwa kujawsko-pomorskiego.- 09.06.2026, 10:01
- Kategoria: Polityka i społeczeństwo
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Prof. Marta Cartabia laureatką prestiżowej nagrody Fides et Ratio 2026 PAP
Fides et Ratio to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego honorujące osoby, które w swojej działalności naukowej i twórczej podejmują temat dialogu wiary i rozumu - jednego z kluczowych wyzwań współczesnej cywilizacji. Tegoroczną laureatką nagrody została prof. Marta Cartabia - wybitna włoska prawniczka i wykładowczyni akademicka, była prezes włoskiego Trybunału Konstytucyjnego, była minister sprawiedliwości Republiki Włoskiej, a obecnie przewodnicząca Europejskiej Komisji na rzecz Demokracji przez Prawo.- 09.06.2026, 09:28
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Pierwszy polski reportaż w Hollywood
Dokument „Jak nakarmić dyktatora”, oparty na książce Witolda Szabłowskiego, będzie miał premierę już jutro w Nowym Jorku, na założonym przez Roberta De Niro festiwalu Tribeca. Szabłowski jest także scenarzystą i koproducentem filmu.- 09.06.2026, 09:00
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Wydawnictwo Notatnik Reportera
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ