Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd spółki CI Games SE z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że w dniu 17 luty 2025 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki powołało w skład Rady Nadzorczej Spółki Pana Nicholas Beliaeff na bieżącą wspólną kadencję Rady Nadzorczej, powierzając mu pełnienie funkcji Członka Rady Nadzorczej.
W załączeniu do niniejszego raportu bieżącego Spółka przekazuje informacje o powołanym Członku Rady Nadzorczej - posiadane wykształcenie, kwalifikacje i zajmowane wcześniej stanowiska, wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej. Pan Nicholas Beliaeff nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki ani nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej wobec Spółki. Ponadto, nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.
Szczegółowa podstawa prawna: § 5 pkt 5 oraz § 10 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz.U. z 2018 r. poz. 757).
Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
Current report number: 7/2025
Date: 17 February 2025
Legal basis: Current and Periodic Information
Subject: Appointment of a new member of the Supervisory Board
The Management Board of CI Games SE with a registered office in Warsaw
("the Company") hereby informs that on 17 February 2025, the
Extraordinary General Meeting of the Company has appointed Mr. Nicholas
Beliaeff to the function of Supervisory Board Member.
Enclosed to this current report the Company is presenting the
information about the Supervisory Board Member appointed - his
education, qualifications and previous positions along with a
description of the course of his professional career. Mr. Nicholas
Beliaeff is not involved in an activity which competes with the Company
and is not a stakeholder in a company that competes with the Company.
Furthermore, he is not listed in the Register of Insolvent Debtors
maintained pursuant to the Act on the National Court Register.
Detailed legal basis: § 5.5) and § 10 of the Regulation of the Minister
of Finance of 29 March 2018 on current and periodic information provided
by issuers of securities and conditions for recognising as equivalent
information required by the laws of a non-member state (Journal of Laws
2018, item 757).
Disclaimer: This English language translation may contain certain
discrepancies. In case of any differences between the Polish and the
English versions, the Polish version shall prevail.
More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Data publikacji | 17.02.2025, 21:19 |
Źródło informacji | ESPI |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |