Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Zarząd XPLUS S.A. ("Emitent") informuje, że Emitent w dniu 26 lutego 2025 r. przedłużył umowę o przeprowadzenie przeglądu i badania sprawozdań finansowych z firmą audytorską: UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Podmiot ten jest wpisany na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego pod numerem 3886.
Zakres przedłużonej umowy obejmować będzie przeprowadzenie przeglądu półrocznego sprawozdania finansowego za półrocze kończące się dnia 30.06.2025 r. oraz półrocze kończące się dnia 30.06.2026 r. i badanie sprawozdania finansowego za rok obrotowy kończący się dnia 31.12.2025 r. oraz za rok obrotowy kończący się dnia 31.12.2026 r. Umowa obejmuje również ocenę sprawozdania o wynagrodzeniach Emitenta za rok obrotowy kończący się dnia 31.12.2025 r. i za rok obrotowy kończący się dnia 31.12.2026 r.
Umowa została przedłużona w oparciu o decyzję Rady Nadzorczej Emitenta, która na podstawie uchwały nr 1/01/2025 z dnia 31 stycznia 2025 roku dokonała wyboru firmy audytorskiej.
Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 26.02.2025, 21:49 |
Źródło informacji | ESPI |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |