Pobierz materiał i Publikuj za darmo
- Ministerstwo Sportu i Turystyki informuje:
42,3 mln zł trafi do województwa opolskiego na odbudowę obiektów sportowych zniszczonych wskutek powodzi. To środki na sześć zadań inwestycyjnych, w tym odbudowę hali sportowej "Obuwnik" w Prudniku, która ma pełnić rolę centralnego ośrodka szkolenia w łucznictwie. O przyznanym dofinansowaniu poinformowali w czwartek, 22 maja br. w Prudniku Minister ds. Odbudowy po Powodzi Marcin Kierwiński i Wiceminister Sportu i Turystyki Piotr Borys.
To druga transza środków z ministerialnego Programu odbudowy infrastruktury sportowej. W marcu przekazano 38,5 mln zł na obiekty zlokalizowane w powiecie kłodzkim na Dolnym Śląsku.
Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/sport/42-miliony-zlotych-na-odbudowe-obiektow-sportowych-w-wojewodztwie-opolskim
UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)
kom/ mbed/ amac/
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 22.05.2025, 20:07 |
Źródło informacji | MSiT |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |