Newsletter

PJP MAKRUM SA (9/2025) Wykaz Akcjonariuszy posiadających ponad 5% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki w dn. 30.06.2025r.

30.06.2025, 13:36aktualizacja: 30.06.2025, 13:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 9/2025

PJP MAKRUM S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (Spółka) informuje, iż na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki odbytym w dniu 30 czerwca 2025r. jako jedyny akcjonariusz posiadający na tym Zgromadzeniu co najmniej 5% głosów była obecna spółka Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. - spółka posiadała 2.403.162 głosów, co stanowiło 87,80% na WZ (a w ogólnej liczbie głosów 40,17%),

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. wraz ze spółkami zależnymi (Hotel 1 Sp. z o.o., Kuchet Sp. z o.o. i CDI 10 Sp. z o.o.) posiadała łącznie w sposób bezpośredni i pośredni 2.736.930 głosów, co stanowiło 100% na WZ (a w ogólnej liczbie głosów 45,75%).

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

[English version below]

More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.06.2025, 13:36
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ