SCOPE FLUIDICS SA (23/2025) Zmiana terminu publikacji raportu za I półrocze 2025 r.
09.09.2025, 16:50aktualizacja: 09.09.2025, 16:51
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 3/2025 w sprawie harmonogramu publikacji raportów okresowych w 2025 roku, Zarząd Scope Fluidics S.A. ("Spółka") informuje, że skonsolidowany raport za I półrocze 2025 r. zostanie opublikowany 19 września 2025 r., a nie jak wcześniej Spółka informowała, 30 września 2025 r. Terminy publikacji pozostałych raportów okresowych pozostają bez zmian.
Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
[English version below]
More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1
Data publikacji | 09.09.2025, 16:50 |
Źródło informacji | ESPI |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ