Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Magdalena Krucz jest związana z branżą turystyczną od początku swojej kariery zawodowej, którą rozpoczęła w biurze podróży specjalizującym się w organizacji turystyki przyjazdowej.
Do Polskiej Organizacji Turystycznej dołączyła w 2004 r. Od tego czasu odpowiadała m.in. za realizację kampanii promocyjnych, w tym takich projektów jak „Polska - kraj partnerski targów ITB w Berlinie 2011”, kampania z udziałem czołowych polskich sportowców „Polska. Więcej niż myślisz”, program odbudowy popytu na ofertę turystyczną Polski na rynkach zagranicznych, dni polskiej turystyki i sportu podczas Wystawy EXPO w Osace, warsztaty dla zagranicznych biur podróży „Buy Poland” oraz kongres „Turystyka Przyszłości”, który odbył się pod koniec września br. w Kołobrzegu.
Popularyzowała także Polskę za granicą, koordynując działania promocyjne Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej.
Przed objęciem funkcji prezesa POT u pełniła rolę dyrektor Departamentu Planowania i Rozwoju i odpowiadała za planowanie działań promocyjnych w Polsce i za granicą.
Jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej - kierunku Gospodarka Turystyczna.
Źródło informacji: Polska Organizacja Turystyczna
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 03.12.2025, 09:10 |
| Źródło informacji | Polska Organizacja Turystyczna |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
17,1 proc. - taką marżę netto osiągnęły firmy deweloperskie notowane na GPW w 2025 r.
Większość deweloperskich spółek mieszkaniowych notowanych na GPW opublikowała już wyniki finansowe za 2025 rok. Z analizy raportów wynika, że średnia marża netto największych firm z sektora wyniosła 17,1 proc. To poziom zbliżony do średniej z ostatniej dekady oraz zgodny z oczekiwaniami banków finansujących inwestycje mieszkaniowe.- 07.05.2026, 10:23
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Polski Związek Firm Deweloperskich
-
Image
Kolejny krok za ocean. LOT zainaugurował bezpośrednie rejsy do San Francisco
• 6 maja 2026 r. Polskie Linie Lotnicze LOT po raz pierwszy wykonały rejs na trasie Warszawa - San Francisco.
• Nowa, transatlantycka trasa przewoźnika będzie realizowana w sezonie letnim 2026, z częstotliwością do 4 rejsów tygodniowo.
• San Francisco to szóste miasto po Chicago, Nowym Jorku, Newarku, Miami i Los Angeles, dostępne w regularnej siatce połączeń narodowego przewoźnika do USA.- 07.05.2026, 09:18
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PLL LOT
-
Huawei SPN pomaga Yunnan Power Grid w budowie nowej generacji sieci transmisyjnej o wysokiej przepustowości
- 07.05.2026, 08:43
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PR Newswire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ