Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Zarząd Herkules S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka", "Emitent") niniejszym informuje, że w dniu 22 grudnia 2025 roku do Spółki wpłynął podpisany obustronnie aneks do umowy leasingu zawartej pomiędzy Emitentem a Millennium Leasing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako "Finansujący"). Na mocy zawartego aneksu Strony dokonały wydłużenia kolejnej umowy leasingu o dwanaście (12) miesięcy od uprzednio określonego umową leasingu terminu jej finalizacji.
Zmiana w harmonogramie spłat powyższej umowy leasingu ma związek z renegocjacjami pomiędzy Finansującym a Emitentem i ma na celu rozłożenie terminu jej finalizacji, spłaty wartości rezydualnej w kwocie 0,3 mln zł, która wedle uprzednio określonego harmonogramu przypadałyby do spłaty w 2025 roku - o czym Spółka informowała we wcześniejszych raportach bieżących.
Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
[English version below]
More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
| Data publikacji | 22.12.2025, 10:54 |
| Źródło informacji | ESPI |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |