Newsletter

MF: Wyniki sprzedaży obligacji oszczędnościowych w lutym 2026 r. (komunikat)

12.03.2026, 11:26aktualizacja: 12.03.2026, 11:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Finansów informuje:

Wyniki sprzedaży obligacji oszczędnościowych w lutym 2026 r.

W lutym sprzedaliśmy obligacje oszczędnościowe o wartości 6,13 mld zł.

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Finansów: https://www.gov.pl/web/finanse/wyniki-sprzedazy-obligacji-oszczednosciowych-w-lutym-2026-r___.YzJlOnBhcDpjOm86ZmZmZmJkNDhhNzczZjRiODY5NWFlMDdmZmJmZDU1ZWQ6Nzo2ZDk0OjhlNTdlM2Y5ZjAwYjM4ZTRhZjUxYzU0ZmU4M2QyMjkwZWU5ZjNjZTJiZGQ2Y2ZmNDNiOGQyMGYxNzQxMWM4MzI6dDpGOkY.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ has/ ktl/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.03.2026, 11:26
Źródło informacji MF
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ