Newsletter
 

BEST SA (13/2025) Ustalenie pierwszego dnia notowań obligacji serii AF1

26.03.2026, 15:25aktualizacja: 26.03.2026, 15:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 13/2025

BEST S.A. z siedzibą w Gdyni (Spółka) informuje, że powzięła wiadomość o uchwale nr 417/2026 z dnia 25 marca 2026 r. Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w sprawie wprowadzenia z dniem 30 marca 2026 r. do obrotu giełdowego na rynku podstawowym w ramach platformy Catalyst 1.342.174 obligacji na okaziciela serii AF1 o wartości nominalnej 100,00 złotych każda (Obligacje).

Obligacje oznaczone przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem "PLBEST000473", będą notowane w systemie notowań ciągłych pod skróconą nazwą "BST0331".

Emisja Obligacji odbyła się w ramach zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 9 lutego 2026 r. prospektu podstawowego sporządzonego przez Spółkę w związku z publicznym programem emisji obligacji o wartości nominalnej do 500.000.000 złotych lub równowartości tej kwoty w euro oraz w oparciu o ostateczne warunki emisji Obligacji opublikowane w dniu 2 marca 2026 r.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

[English version below]

More information on page: http://biznes.pap.pl/en/reports/espi/all,0,0,0,1

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.03.2026, 15:25
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ