Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Zarząd Atende S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 26 maja 2026 r. podjął uchwałę w sprawie podziału zysku Atende S.A. za rok 2025, zgodnie z którą postanowił zarekomendować Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu Spółki przeznaczenie zysku netto Spółki za rok obrotowy 2025, wynoszącego 13.200.735,30 zł, w całości na kapitał zapasowy Spółki.
Rekomendacja Zarządu Spółki dotycząca niewypłacania dywidendy za rok 2025 oraz zatrzymania całego zysku netto w Spółce wynika ze szczegółowej analizy jej aktualnej sytuacji finansowej, potrzeb płynnościowych oraz perspektyw rozwojowych, w szczególności w kontekście realizacji projektu wdrożenia systemów billingowych i CRM dla dwóch spółek z Grupy Kapitałowej PGE S.A.
https://espiebi.pap.pl
[English version below]
https://espiebi.pap.pl
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
| Data publikacji | 26.05.2026, 17:35 |
| Źródło informacji | ESPI |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |