Newsletter

Polityka i społeczeństwo

BBN: Udział Prezydenta RP w obchodach Dnia Podchorążego (komunikat)

27.11.2020, 20:00aktualizacja: 27.11.2020, 20:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Biuro Bezpieczeństwa Narodowego informuje:

29 listopada 2020 roku (niedziela) o godz. 18.00 na dziedzińcu Belwederu Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Zwierzchnik Sił Zbrojnych Andrzej Duda weźmie udział w obchodach Dnia Podchorążego i 190. rocznicy wybuchu Powstania Listopadowego.

Podczas uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Z uwagi na sytuację epidemiczną obsługa medialna została ograniczona i nie są prowadzone akredytacje prasowe.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela Michał Grzelak, Wydział Komunikacji Społecznej BBN, tel. 721 800 957

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

mml/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.11.2020, 20:00
Źródło informacji BBN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.