Newsletter

Polityka i społeczeństwo

BBN w sprawie dzisiejszego spotkania Prezydenta RP z rządem poświęconego bieżącej sytuacji bezpieczeństwa (komunilkat)

29.08.2022, 21:49aktualizacja: 30.08.2022, 08:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego informuje:

Dziś wieczorem w BBN odbyło się spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z premierem Mateuszem Morawieckim, ministrem obrony narodowej, wicepremierem Mariuszem Błaszczakiem, ministrem spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Kamińskim, szefem BBN Pawłem Solochem oraz szefem Sztabu Generalnego WP i dowódcą operacyjnym.

Ponad dwugodzinne rozmowy poświęcone były omówieniu bieżących spraw bezpieczeństwa związanych z sytuacją na Ukrainie i współpracą sojuszniczą. Poruszone zostały także tematy bezpieczeństwa energetycznego w wymiarze krajowym oraz europejskim.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ par/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.08.2022, 21:49
Źródło informacji BBN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.