Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Briefing prasowy akcji edukacyjnej "BohaterON w Twojej Szkole"

02.09.2021, 14:38aktualizacja: 22.07.2022, 10:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Termin briefingu: 02.09.2021, godz. 11:00

Podczas spotkania zaprezentowane zostały tegoroczne, ogólnopolskie działania edukacyjne dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, realizowane w ramach projektu „BohaterON w Twojej Szkole”. Organizatorzy akcji przedstawili założenia, harmonogram i zagadnienia, które pojawią się w scenariuszach zajęć przeznaczonych dla nauczycieli i edukatorów oraz wspólnie z twórcami (aktorami, scenarzystami) opowiadali o materiałach specjalnych przygotowanych do tej edycji projektu. Są to: spektakl „Niebajka o Powstaniu Warszawskim”; słuchowisko „Mały roznosiciel nadziei”; odcinek programu Arkadiusza Patera „Co za historia” oraz odcinek programu „Historia bez cenzury” pt. „Głód, brud i wesela”.

Źródło informacji: BohaterON

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 02.09.2021, 14:38
Źródło informacji BohaterON
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ