Newsletter

Polityka i społeczeństwo

CBA: CBA w Urzędzie Miasta Radzyń Podlaski (komunikat)

30.09.2020, 09:37aktualizacja: 30.09.2020, 09:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- CBA informuje:

Funkcjonariusze lubelskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego 15 września 2020 r. rozpoczęli w Mieście Radzyń Podlaski „Kontrolę wybranych aspektów związanych z realizacją umowy z dnia 15.05.2014 r. zawartej pomiędzy Miastem Radzyń Podlaski, a firmą Rapid Sp. z o.o. w związku z projektem „Czysta energia w Powiecie Radzyńskim – instalacje solarne” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013”. Przewidywany termin zakończenia kontroli to 14 grudnia 2020 r.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ mst/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.09.2020, 09:37
Źródło informacji CBA
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ