Newsletter

Polityka i społeczeństwo

CBA: Funkcjonariusze CBA rozpoczęli kontrolę w PARP (komunikat)

30.09.2020, 09:34aktualizacja: 30.09.2020, 09:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- CBA informuje:

Funkcjonariusze Delegatury CBA w Rzeszowie w dniu 9 września 2020 r. rozpoczęli kontrolę w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W ramach kontroli zbadane zostanie dofinansowanie przyznane spółce Organic Sp. z o.o. na realizację projektu, zakładającego wdrożenie nowej technologii związanej z pozyskaniem topinamburu i wykorzystania go w farmaceutyce. Przewidywany czas trwania kontroli to 3 miesiące. Okres ten może zostać przedłużony o 6 miesięcy na podstawie art. 33 ust. 4 ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ mst/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.09.2020, 09:34
Źródło informacji CBA
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ