Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Charytatywny Mecz Siatkówki

10.05.2022, 14:33aktualizacja: 10.05.2022, 14:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy
Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy
W obliczu okrucieństwa, które spotyka naród ukraiński, nie umiemy stać bezczynnie.

Powstała piękna inicjatywa dla dzieciaków z Ukrainy, które nie mając rodziców i własnego domu, zostali wygnani przez wojnę i znaleźli tymczasowe schronienie w Polsce.

Mimo że mają dziś dom i wyżywienie, to nie wystarczy, by móc funkcjonować, uczyć się i prawidłowo rozwijać. Zbierane są środki na komputery, pomoce naukowe, niezbędne rzeczy, profesjonalnych wychowawców oraz stałą pomoc psychologiczną.

Grupa Arteria S.A. oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, przedstawiciele branży contact center postanowili podjąć się organizacji akcji charytatywnej na rzecz tych dzieci.

„Branża contact center gra dla Ukrainy” – zagra mecz siatkarski połączony z aukcjami charytatywnymi i licytacjami fantastycznych przedmiotów sportowych i nie tylko.

Mecz postanowili wesprzeć mistrzowie świata w siatkówce polskiej: Andrzej Wrona, Marcin Możdżonek oraz Piotr Gacek.

Wydarzenie wspiera Filip Chajzer, a licytację na meczu osobiście poprowadzi prezes TPU - Weronika Marczuk.

Jednocześnie odbywa się WIELKA AUKCJA na Allegro zatytułowana: „Branża Contact Center gra dla Ukrainy” https://allegro.pl/charytatywni/towarzystwo-przyjaciol-ukrainy/cele/branza-contact-center-gra-dla-ukrainy

Mecz odbędzie się 12 maja 2022 r. w Warszawie w Hali Sportowej OSiR, ul. Nowowiejska 37B. Start o 17:00.

Beneficjentem wydarzenia jest Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy.

Celem szczególnym akcji jest zbiórka środków, które za pośrednictwem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy wspomogą ukraińskie domy dziecka z obwodu chmielnickiego, ewakuowane do Polski.

Link do wydarzenia utworzonego przez Contact Center: https://www.facebook.com/events/679328003121228

"Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane sportowe emocje. Serdecznie zapraszamy!" - Weronika Marczuk, Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy.

Źródło informacji: Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 10.05.2022, 14:33
Źródło informacji Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ