Newsletter

Polityka i społeczeństwo

CIR: Komunikat po posiedzeniu Rady Ministrów (komunikat)

25.01.2022, 23:02aktualizacja: 25.01.2022, 23:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Centrum Informacyjne Rządu informuje:

25 stycznia Rada Ministrów przyjęła na posiedzeniu 2 projekty ustaw. Najważniejszy z nich dotyczy mechanizmu przedłużonego terminu poboru i wpłaty zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych. Ponadto, rząd chce przeznaczyć dodatkowe wsparcie dla firm, które zatrudniają osoby z niepełnosprawnościami.

Podczas dzisiejszego posiedzenia Rada Ministrów przyjęła:

· https://www.gov.pl/web/premier/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-jakosci-handlowej-artykulow-rolno-spozywczych-oraz-niektorych-innych-ustaw5

· https://www.gov.pl/web/premier/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-podatku-dochodowym-od-osob-fizycznych-oraz-ustawy-o-rehabilitacji-zawodowej-i-spolecznej-oraz-zatrudnianiu-osob-niepelnosprawnych3

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

kom/ mmu/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.01.2022, 23:02
Źródło informacji CIR
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ