Newsletter

Polityka i społeczeństwo

CIS: Informacja Ministra Spraw Zagranicznych o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w 2023 r. (komunikat)

13.04.2023, 14:45aktualizacja: 13.04.2023, 15:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W załączniku przekazujemy komunikat Centrum Informacyjnego Sejmu dotyczący informacji Ministra Spraw Zagranicznych na temat zadań polskiej polityki zagranicznej w 2023 r..

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

Autor: Adrian Kowarzyk

amk/ godl/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.04.2023, 14:45
Źródło informacji Centrum Informacyjne Sejmu
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ