Newsletter

Polityka i społeczeństwo

CIS: marszałek Sejmu Elżbieta Witek weźmie udział w posiedzeniu RBN (komunikat)

16.11.2022, 11:11aktualizacja: 16.11.2022, 11:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Centrum Informacyjne Sejmu informuje:

Centrum Informacyjne Sejmu zawiadamia, że dzisiaj, tj. 16 listopada br. o godz. 12.00, marszałek Sejmu Elżbieta Witek weźmie udział w posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Pałac Prezydencki, Krakowskie Przedmieście 48/50, Warszawa.

Obsługa medialna na zasadach przyjętych przez Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

kom/ mja/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.11.2022, 11:11
Źródło informacji CIS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ