Newsletter

Polityka i społeczeństwo

CoinEx w geście dobrej woli oferuje pomoc kryzysową Filipińczykom dotkniętym tajfunem Rai

20.01.2022, 16:54aktualizacja: 20.01.2022, 16:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/CoinEx Global Limited
PR Newswire/CoinEx Global Limited

HONG KONG, 20 stycznia 2022 r. /PRNewswire/ -- Filipiny zostały niedawno dotknięte tajfunem Rai. Aby pomóc krajowi w usuwaniu jego skutków, giełda CoinEx zaoferowała pomoc doraźną dla obszarów dotkniętych klęską. Rai był jednym z najdotkliwszych zjawisk pogodowych, jakich kraj doświadczył w 2021 roku, przynosząc silne wiatry, ulewne deszcze i powodzie. W dniu 31 grudnia 2021 r. filipińska Narodowa Rada ds. Zarządzania i Zmniejszenia Ryzyka Klęsk Żywiołowych (NDRRMC) poinformowała, że Rai dotknął 4,45 mln ludzi w tym kraju i uszkodził ponad 530 tys. domów.

CoinEx wydelegowała zespoły wsparcia do trzech najbardziej dotkniętych obszarów, tj. do prowincji Południowego Leyte, Cebu i Negros. Nie szczędząc wysiłków w udzielaniu pomocy poszkodowanym, CoinEx przekazała również darowizny dla lokalnych organizacji ratunkowych. Każdy zespół wsparcia składał się z 20 członków. Wkrótce po tym, jak tajfun Rai nawiedził kraj, zespoły te przygotowały i dostarczyły zaopatrzenie najbardziej potrzebującym mieszkańcom.

W dniach 6-8 stycznia zespoły wsparcia odwiedziły mieszkańców obszarów dotkniętych klęską żywiołową, dostarczając łącznie 300 paczek z zaopatrzeniem, które zawierały ryż, makaron, sardynki, wodę, chleb, herbatniki i inne produkty codziennego użytku. Poza dostawą zaopatrzenia, firma CoinEx przekazała również 10 tys. dolarów na rzecz lokalnego rządu, nie szczędząc wysiłków w niesieniu pomocy ofiarom tajfunu.

Wsparcie, jakiego udzieliła firma CoinEx w usuwaniu skutków klęski żywiołowej na Filipinach, w pełni odzwierciedla jej misję, która brzmi: „Budując lepszy świat dzięki technologii blockchain”. CoinEx od zawsze angażuje się w wypełnianie obowiązków społecznych, aktywnie uczestnicząc w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i organizując imprezy charytatywne na całym świecie. Przyjmując postawę otwartości, firma robi wszystko, co w jej mocy, aby działać na rzecz społeczeństwa i wyciągać pomocną dłoń.

Jako wiodąca na świecie platforma handlu kryptowalutami, CoinEx będzie w dalszym ciągu ulepszać swoje produkty i zapewniać użytkownikom najwyższej jakości usługi. W międzyczasie będzie dzielić się pozytywnym przesłaniem i angażować w kolejne kampanie charytatywne. Działając na rzecz społeczeństwa i swoich globalnych użytkowników, CoinEx będzie dążyć do przyjęcia większej odpowiedzialności społecznej, jednocześnie zachęcając kolejne osoby do wspierania inicjatyw charytatywnych.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1728599/image_5019524_36268505.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1728600/image_5019524_36268573.jpg  

Źródło: CoinEx Global Limited

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.01.2022, 16:54
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ