Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Cyfryzacja KPRM: Wirtualny urząd i nie tylko…, czyli powstaje system zdalnej pracy oraz nauki dla urzędników i obywateli - nagranie i prezentacja (komunikat)

25.01.2021, 16:15aktualizacja: 25.01.2021, 16:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Cyfryzacja KPRM informuje:

W linku nagranie i prezentacja z dzisiejszego spotkania – „Wirtualny urząd i nie tylko…, czyli powstaje system zdalnej pracy oraz nauki dla urzędników i obywateli”: https://we.tl/t-b1dfKS60rb

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ amac/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.01.2021, 16:15
Źródło informacji CKPRM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ