Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Debata pt. „Jak zmotywować pracownika? Skuteczne systemy motywacyjne i benefity”

08.11.2023, 10:57aktualizacja: 29.11.2023, 10:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 07.11.2023, godz. 14:30

Podczas debaty przyjrzeliśmy się nowym programom wspierającym budowanie przyjaznego środowiska pracy oraz sprawdziliśmy, jakie działania pozytywnie wpływają na efektywność i zwiększają potencjał zespołów na każdym szczeblu organizacji.

Częstym narzędziem wykorzystywanym przez pracodawców w celu zadbania o dobre samopoczucie załogi są benefity pracownicze, czyli pozapłacowe metody motywowania, takie jak dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe, karnety do kin oraz klubów fitness, kursy języków obcych, wyjazdy integracyjne pracowników, zniżki na produkty firmy, bony świąteczne, czy obiady firmowe. Zaproszeni eksperci zostali poproszeni o wskazanie, które z nich są dziś szczególnie cenione przez pracowników, ale i też przez pracodawców. 

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 08.11.2023, 10:57
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ