Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Deweloperzy przekazali wielkanocne paczki Powstańcom Warszawskim

15.04.2022, 09:32aktualizacja: 15.04.2022, 09:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Polski Związek Firm Deweloperskich (1)
Polski Związek Firm Deweloperskich (1)
Z okazji Świąt Wielkanocnych firmy zrzeszone w Polskim Związku Firm Deweloperskich przekazały bohaterom Warszawy świąteczne paczki. Deweloperzy wspierają Powstańców rokrocznie w wielkanocnym i bożonarodzeniowym okresie świątecznym. Doceniają oni miły gest, ale przede wszystkim możliwość spotkania się, rozmowy, przekazania pamięci o walkach i swoim życiu.   

„Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas, w którym bliskość, wzajemna pomoc i serdeczność stają się szczególnie ważne. Jak co roku wspieramy bohaterów Warszawy – Powstańców Warszawskich. Mamy nadzieję, że zarówno świąteczne paczki, jak i nasza symboliczna obecność i pamięć umilą im te święta” – powiedział Grzegorz Kiełpsz, prezes zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 W tym roku w akcję zaangażowały się firmy: Dantex, Immobart, Interparking, Mak-Dom, Marvipol, Matexi, SGI, Spravia, Unidevelopment i Yareal.

 „SGI chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym. Bardzo doceniamy, że Polski Związek Firm Deweloperskich i środowisko deweloperskie od lat wspiera Powstańców Warszawskich. Jako SGI będziemy regularnie angażować się w te działania” – zapewnia Sylwia Skrętowska, marketing manager SGI.

„W Marvipol Development jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny mamy okazję partycypować w akcji pomocowej dla Bohaterów Powstania Warszawskiego. Dokładając naszą cegiełkę, chcemy wyrazić wdzięczność za trud i walkę o wolną Warszawę. Wszystkim Powstańcom życzymy zdrowia, pogody ducha i radosnych Świąt Wielkanocnych” – podsumował Grzegorz Kawecki, wiceprezes zarządu Marvipol Development.

Akcja powstała z inicjatywy Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego. 

Polski Związek Firm Deweloperskich jest największą i najbardziej wpływową organizacją branży deweloperskiej, która od 20 lat reprezentuje interesy firm deweloperskich w Polsce i Unii Europejskiej. Podejmuje działania na rzecz tworzenia dobrego prawa, polepszania warunków inwestowania na rynku nieruchomości, rozwoju zawodowego pracowników firm członkowskich oraz poprawy wizerunku branży. Zrzesza prawie 300 firm z całego kraju, reprezentując cały przekrój rynku – zarówno małe firmy rodzinne, jak i międzynarodowe korporacje, obejmując rynek mieszkaniowy i komercyjny. PZFD jest członkiem Build Europe, organizacji reprezentującej interesy rynku nieruchomości wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji unijnych. Współpracuje stale z organami administracji państwowej i samorządowej, organizacjami eksperckimi, prawnikami, finansistami, architektami, urbanistami i szeroko pojętym biznesem, przez co wywiera istotny wpływ na sytuację branży w Polsce.

Źródło informacji: Polski Związek Firm Deweloperskich

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 15.04.2022, 09:32
Źródło informacji Polski Związek Firm Deweloperskich
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.