Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Eksperckie rozmowy PAP: cyfrowy samorząd - system zachęt dla mieszkańców i inwestorów

08.03.2022, 14:32aktualizacja: 08.03.2022, 14:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - kadr z filmu
PAP - kadr z filmu
Termin webcastu: 08.03.2022, godz. 10:00

Rozmowa z prezesem Stowarzyszenia Miasta w Internecie Krzysztofem Głombem nt. systemu zachęt dla mieszkańców i inwestorów w kontekście cyfrowego samorządu

Podczas rozmowy poruszone zostały kwestie korzyści płynących z poprawy infrastruktury cyfrowej na poziomie samorządów, zarówno miejskich, jak i wiejskich. Przyjrzano się obszarom życia społecznego, które mogą skorzystać z bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Eksperci są zgodni, że to właśnie gmina może być akceleratorem nowych inwestycji technologicznych.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 08.03.2022, 14:32
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.