Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Gala podsumowująca II edycję konkursu „Innowacyjny Samorząd”

16.04.2021, 09:28aktualizacja: 16.04.2021, 12:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom/S. Leszczyński - Gala "Innowacyjny Samorząd"
PAP MediaRoom/S. Leszczyński - Gala "Innowacyjny Samorząd"
Termin: 15.04.2021, godz. 12:00

Sytuacja finansowa jednostek samorządu terytorialnego w okresie pandemii napawa pewnym optymizmem, bo nie zrealizowały się czarne scenariusze. Samorządom udało się zrealizować dochody planowane jeszcze przed pandemią - stwierdził wiceminister finansów Sebastian Skuza podczas debaty na gali konkursu „Innowacyjny Samorząd 2021”. Jednak, jak wynika z raportu PIE, 79 proc. polskich miast deklaruje pogorszenie sytuacji finansowej w ostatnim roku.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 16.04.2021, 09:28
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ