Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Grudziądz: Przegląd organizacji pozarządowych

26.07.2022, 14:19aktualizacja: 26.07.2022, 14:20

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Grudziądz
Fot. UM Grudziądz
Przegląd Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 10 września 2022 r., stanowi znakomitą okazję do spotkania się takich organizacji z mieszkańcami miasta. Warsztaty, prezentacja twórczości, wydawnictw itp. mają na celu zapoznanie mieszkańców z działalnością takich organizacji na terenie Grudziądza.

To również znakomita okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy organizacjami i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

Przegląd odbędzie się 10 września. Organizacje, które zgłosiły chęć udziału w wydarzeniu będą mogły się zaprezentować na indywidualnych stoiskach zlokalizowanych wzdłuż Alei Biskupa Christiana (w pobliżu rzeźby Flisaka).

Aktualnie do Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu wpłynęło około 20 zgłoszeń organizacji zainteresowanych zaprezentowaniem swojej twórczości w ramach Przeglądu.

Organizacje, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu, a nie zgłosiły jeszcze swojego udziału proszone są o dostarczenie do 1 sierpnia 2022 roku deklaracji udziału (dostępnej tutaj) w jeden z opisanych niżej sposobów:

- do Wydziału Komunikacji Społecznej, ul. Ratuszowa 1,
- do Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Grudziądzu, ul. Ratuszowa 1,
- przesłanie skanu podpisanej deklaracji na adres e-mail: ngo@um.grudziadz.pl.

Z uwagi na trwające prace nad przygotowywaniem wydarzenia, będziemy wdzięczni za dostarczenie zgłoszeń we wskazanym terminie.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 26.07.2022, 14:19
Źródło informacji UM Grudziądz
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.