Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Jak dobrze znasz polskich europosłów? Sprawdź swoją wiedzę i wygraj nagrody

24.11.2023, 09:35aktualizacja: 24.11.2023, 10:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PE
Fot. PE
Zapraszamy do wzięcia udziału w quizie ,,Jak dobrze znasz polskich posłów do Parlamentu Europejskiego IX kadencji?”. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

W Parlamencie Europejskim zasiada 52 polskich europosłów. Pochodzą oni z różnych partii i zasiadają w różnych frakcjach. Zapraszamy do udziału w quizie, w którym pytamy m.in. o stanowiska zajmowane przez polskich eurodeputowanych.

Pytania zawarte w teście są jednokrotnego wyboru. Wystarczy udzielić prawidłowych odpowiedzi na 10 z nich, by stanąć przed szansą na wygranie atrakcyjnych nagród. Konkurs trwa od 23 listopada do 29 listopada. 

Organizator nagrodzi trzy osoby, które najlepiej rozwiążą quiz. Przy wyborze laureatów w pierwszej kolejności będzie brany pod uwagę wskaźnik poprawności udzielonych odpowiedzi, a w drugiej - jeżeli będzie taka konieczność - szybkość rozwiązania quizu. Zwycięzcy mogą liczyć na nagrody rzeczowe o wartości odpowiednio:

  • I miejsce do 400 zł,
  • II miejsce do 300 zł,
  • III miejsce do 200 zł.

Organizatorem quizu jest Polska Agencja Prasowa S. A. Quiz jest elementem projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków”, na który PAP pozyskała dofinansowanie z Parlamentu Europejskiego.

Źródło informacji: EuroPAP News

ep
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy i nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.11.2023, 09:35
Źródło informacji EuroPAP News
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ