Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Jak kwalifikować wydatki w nowej perspektywie unijnej? 13 lipca odbędzie się bezpłatny webinar

07.07.2023, 14:27aktualizacja: 07.07.2023, 14:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. EC - Audiovisual Service
Fot. EC - Audiovisual Service
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich organizuje bezpłatne webinarium na temat zasad realizacji projektów unijnych w perspektywie finansowej na lata 2021-2027. W programie m.in. nowe zasady kwalifikowalności wydatków oraz stosowania uproszczonych form rozliczania projektów.

Od 5 lipca trwa nabór na bezpłatne webinarium pt.: „Zasady realizacji projektów obowiązujące w perspektywie finansowej na lata 2021-2027” organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie.

„Celem spotkania informacyjnego będzie przekazanie uczestnikom aktualnych informacji dotyczących perspektywy finansowej na lata 2021-2027. Prelegentką omawiającą zagadnienia będzie specjalistka ds. funduszy europejskich” – wskazano w komunikacie.

W programie webinarium zaplanowano m.in. omówienie nowych zasad kwalifikowalności wydatków w Funduszach Europejskich na lata 2021-2027 oraz stosowania uproszczonych metod rozliczania. Zostaną też przedstawione informacje na temat Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Organizatorzy przewidzieli też czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Webinarium odbędzie się 13 lipca w godz. 11.00 – 12.30 na platformie internetowej MS Teams. Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://www.funduszedlamazowsza.eu/wydarzenie/2023-07-13-webinar-zasady-realizacji-projektow-obowiazujace-w-perspektywie-finansowej-na-lata-2021-2027/

W przypadku braku wiadomości z potwierdzeniem rejestracji, organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 22 542 27 11, 22 542 20 38. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 13 lipca  2023 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, należy o poinformować organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.07.2023, 14:27
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ