Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Jarocin: Generatory – kolejny dar dla Ukrainy

30.01.2023, 22:36aktualizacja: 30.01.2023, 22:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Jarocin
Fot. UM Jarocin
Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki spotkał się z przedstawicielami władz miasta partnerskiego na Ukrainie - Aleksandrii. Podczas spotkania doszło do przekazania 30 generatorów, które mają pomóc w tych trudnych czasach za naszą wschodnią granicą.

Były mer Aleksandrii Stepan Tsapiuk opowiedział, jak wygląda sytuacja w miastach, jak żyją mieszkańcy Ukrainy. Burmistrz Pawlicki wyraził chęć kontynuowania pomocy. Przypomniał również, że Ukraina niejednokrotnie mogła liczyć na pomoc naszego miasta i mieszkańców gminy Jarocin.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 30.01.2023, 22:36
Źródło informacji UM Jarocin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ