Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Już w tym tygodniu przedwyborcza debata poznańskich jedynek w ramach Poznańskiego Kongresu Gospodarczego

27.09.2023, 13:00aktualizacja: 27.09.2023, 13:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Instytut Poznański (1)
Instytut Poznański (1)
W czwartek i piątek - 28 i 29 września odbędzie się Poznański Kongres Gospodarczy. W 30 panelach weźmie udział około 150 prelegentów. Kongres zainauguruje debata jedynek do sejmu z okręgu poznańskiego.

W debacie udział wezmą: Adam Szłapka (KW Koalicja Obywatelska), Szymon Szynkowski vel Sęk (KW Prawo i Sprawiedliwość), Ewa Schaedler (KW Trzecia Droga), Katarzyna Ueberhan (KW Nowa Lewica) oraz Piotr Tuczyński (KW Konfederacja).

Organizatorzy spodziewają się, że we wnętrzach Novotel Poznań Centrum pojawi się około 1500 uczestników. Podczas PKG paneliści dyskutować będą na tematy związane z gospodarką, przedsiębiorczością, geopolityką, czy ekologią. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Agnieszka Radwańska, z którą rozmowa odbędzie się w ramach panelu “Game, set, match: Agnieszka Radwańska o sukcesach na korcie i w biznesie”.

„To już ostatnia prosta przed Poznańskim Kongresem Gospodarczym. Wszystko mamy dopięte na ostatni guzik i z ekscytacją czekamy na rozpoczęcie Kongresu.” - mówi Jan Zujewicz, fundator Instytutu Poznańskiego, organizator PKG 2023 - „Wierzymy, że w tym roku powtórzymy, a nawet przebijemy sukces pierwszej edycji.” - dodaje Zujewicz.

Podczas PGK odbędą się m.in. panele: “Gospodarka i sprawy globalne. Wyzwania stojące przed Polską, Europą i Światem”, “Energetyczna przyszłość Polski. Co zapewni nam bezpieczeństwo i nowoczesność”, “Odbudowa rynku lotniczego i turystycznego. Optymalizacje, innowacje i wyzwania” czy “Kolej na kolej. Rozwój transportu szynowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej”. Wśród panelistów pojawią m.in.: Pavel Latushka, Marek Dietl, Mirosław Skowron, Dorota Raczkiewicz, Stanisław Wojtera, Adam Pawlik, Paweł Borys, czy Agnieszka Ryniec.

Program Poznańskiego Kongresu Gospodarczego dostępny jest pod adresem: https://kongres.poznanski.org/pkg2023/program/

Więcej informacji o PKG2023: https://kongres.poznanski.org/

Źródło informacji: Instytut Poznański

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.09.2023, 13:00
Źródło informacji Instytut Poznański
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.