Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Kancelaria Prezydenta: depesza kondolencyjna do prezydenta Egiptu (komunikat)

11.12.2016, 17:11aktualizacja: 11.12.2016, 17:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Kancelaria Prezydenta informuje:

Szanowny Panie Prezydencie,

poruszony wiadomością o zamachu w pobliżu koptyjskiej katedry, wymierzonym w niewinne ofiary, proszę przyjąć wyrazy najgłębszego żalu i współczucia, które składam w imieniu swoim oraz Narodu Polskiego.

Jestem przekonany, że terrorystom, którzy stoją za tym barbarzyńskim aktem przemocy, nie uda się osłabić solidarności i jedności egipskiego społeczeństwa.

Zapewniam o modlitwie za wszystkich zmarłych, rannych oraz ich rodziny.

Łączymy się w żałobie z rodzinami i bliskimi ofiar.

Z wyrazami szacunku,

Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ tnt/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.12.2016, 17:11
Źródło informacji Kancelaria Prezydenta
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.