Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Kancelaria Prezydenta: Pięć ustaw z podpisem prezydenta (komunikat)

08.04.2021, 17:06aktualizacja: 08.04.2021, 17:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Kancelaria Prezydenta informuje:

Pięć ustaw z podpisem Prezydenta

8 kwietnia 2021 r. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał:

Ustawę z dnia 25 lutego 2021 r. o zmianie ustawy o transporcie drogowym;

Ustawę z dnia 30 marca 2021 r. o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu oraz niektórych innych ustaw;

Ustawę z dnia 30 marca 2021 r. o zmianie ustawy o transporcie kolejowym;

Ustawę z dnia 30 marca 2021 r. o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw;

Ustawę z dnia 30 marca 2021 r. o zmianie ustawy – Prawo celne oraz niektórych innych ustaw.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ mro/ godl/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.04.2021, 17:06
Źródło informacji CBA
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.