Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Komunikat Krajowej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej

13.10.2023, 10:39aktualizacja: 13.10.2023, 10:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W związku z pojawianiem się w przestrzeni medialnej kolejnych publikacji instrumentalnie włączających tematykę spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych w toczącą się kampanię wyborczą, Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa oświadcza, iż wyrażając swój stanowczy sprzeciw wobec tego typu praktyk, do momentu zakończenia wyborów parlamentarnych nie będzie angażować się w polemikę z treściami zawartymi w tych publikacjach. Stanowisko to obejmuje również treści przeinaczające rolę SKOK-ów, które będąc instytucjami poszkodowanymi przez działania przestępcze przedstawiane bywają w sposób sugerujący inną ich rolę.

Źródło informacji: Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.10.2023, 10:39
Źródło informacji Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ