Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja: „Co badania mówią o zdrowiu osób starszych w Polsce? Prezentacja wyników projektu PolSenior2”

17.11.2020, 10:21aktualizacja: 17.11.2020, 10:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

16.11.2020

Co badania mówią o zdrowiu osób starszych w Polsce? Prezentacja wyników.

Blisko sześć tysięcy Polaków w wieku 60+ i więcej przebadano w ramach projektu PolSenior2 pt. „Badanie poszczególnych obszarów stanu zdrowia osób starszych, w tym jakości życia związanej ze zdrowiem”.

Projekt jest realizowany przez Gdański Uniwersytet Medyczny w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 ze środków Ministerstwa Zdrowia.

Źródło informacji: Gdański Uniwersytet Medyczny

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 17.11.2020, 10:21
Źródło informacji Gdański Uniwersytet Medyczny
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ