Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja: „EuroSkills 2021 - #PolskaDrużyna wchodzi do gry!”

21.09.2021, 09:30aktualizacja: 21.09.2021, 09:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 20.09.2021, godz. 12:00

20 września w Warszawie odbyła się konferencja WorldSkills Poland, podczas której poznaliśmy skład polskiej kadry narodowej, która będzie reprezentować Polskę na EuroSkills w Graz. 22-26 września w Austrii, gdzie odbędzie się największy europejski konkurs umiejętności branżowych. Uczestnicy będą walczyć o zaszczytny tytuł Mistrza Europy. Polska kadra narodowa wystąpi aż w 16 konkurencjach.

Głównym celem konkursu EuroSkills jest wyłonienie mistrza Europy. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, absolwenci lub pracownicy w wieku 18-26 lat. W Graz wystąpi ponad 300 wykwalifikowanych młodych ludzi z całej Europy, a będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i talent w około 40 różnych zawodach.

Źródło informacji: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 21.09.2021, 09:30
Źródło informacji Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ