Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja: "Historyczne, dyplomatyczne i międzynarodowe aspekty wojny Rosji z Ukrainą"

29.04.2022, 10:36aktualizacja: 29.04.2022, 10:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 27.04.2022, godz 14:00

Konferencja zgromadziła interesariuszy społeczeństwa obywatelskiego w celu określenia aktualnych priorytetów, znalezienia wspólnej płaszczyzny działania i podjęcia pierwszych kroków w celu odbudowy Ukrainy i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. 27 kwietnia - pierwszy na konferencji Dzień Mediów, poświęcony był omówieniu historycznych, dyplomatycznych i międzynarodowych aspektów wojny Rosji z Ukrainą, a także osobliwości rosyjskiej propagandy.

Źródło informacji: Fundacja Instytut Warszawski

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 29.04.2022, 10:36
Źródło informacji Fundacja Instytut Warszawski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.