Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja: „Instytut Adama Mickiewicza z akcjami wsparcia dla Ukrainy”

30.08.2022, 08:59aktualizacja: 30.08.2022, 09:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 29.08.2022, godz. 14:00

Od 30 sierpnia do późnej jesieni, mieszkańcy Berlina będą mogli zobaczyć dwa artystyczne przedsięwzięcia inspirowane polską solidarnością. Dziesiątki prac polskich i ukraińskich artystów zabiorą widzów w podróż po historycznych wydarzeniach oraz zainspirują do refleksji o wojnie.

To unikalne przedsięwzięcie łączy współczesną interpretację wolności z potrzebą wsparcia i dialogu nt. konfliktu w Ukrainie. Koordynatorem wystawy jest Instytut Adama Mickiewicza, odpowiedzialny za promocję polskiej kultury poza granicami kraju. W ramach działań wspierających Ukrainę, realizowane będą również akcje w Izraelu, a w ramach portalu Culture.pl otwarto nową sekcję dotyczącą kultury naszych wschodnich sąsiadów.

Źródło informacji: Instytut Adama Mickiewicza

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 30.08.2022, 08:59
Źródło informacji Instytut Adama Mickiewicza
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.