Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja: "Na pomoc Ukrainie. Raport z działań Polskiego Czerwonego Krzyża"

12.10.2022, 15:00aktualizacja: 12.10.2022, 19:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 11.10.2022, godz. 14:00

Polski Czerwony Krzyż od początku konfliktu zbrojnego w Ukrainie prowadzi działania pomocowe na rzecz osób poszkodowanych. Dotychczas udzielił pomocy ponad 800000 osób. Na konferencji prasowej omówione zostały projekty, które PCK realizował i realizuje na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Źródło informacji: Polski Czerwony Krzyż

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 12.10.2022, 15:00
Źródło informacji Polski Czerwony Krzyż
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.