Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja prasowa pt. "Cyberprzemoc w szkołach podstawowych w 2022 r." oraz podsumowanie akcji Ogarnij Hejt

22.02.2023, 11:00aktualizacja: 22.02.2023, 11:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 21.02.2023, godz. 10:00

Na konferencji przedstawiony został raport przygotowany podczas realizacji akcji "Ogarnij Hejt" - wspólnego projektu Instytutu Lema i Uniqa. Trenerzy w ramach projektu odwiedzili ponad 30 szkół podstawowych w całej Polsce. Prowadzili warsztaty dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Udział w projekcie wzięło przeszło 6 tys. odbiorców. Na podstawie anonimowych ankiet uczniów powstał raport, który został zaprezentowany podczas konferencji. 

Źródło informacji: Instytutu Lema

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 22.02.2023, 11:00
Źródło informacji Instytutu Lema
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.