Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja prasowa pt. „Nie porzucaj, też mam uczucia!”

07.06.2024, 09:23aktualizacja: 07.06.2024, 09:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin konferencji: 06.06.2024, godz. 10:00

Zbliżające się wakacje i sezon urlopowy to piękny czas letniego wypoczynku, jednakże w miesiącach letnich liczba porzuconych zwierząt wzrasta co roku o około 30%.

Bezgranicznie ufający właścicielowi pies nie może pojąć tego, co go spotkało, dlatego bardzo często oczekuje w miejscu swojego porzucenia na „właściciela” lub błąka się po okolicy - bywa, że całymi tygodniami. Niektóre z nich za swoją wierność płacą najwyższą cenę, umierając w cierpieniu z powodu wycieńczenia organizmu lub ginąc pod kołami samochodów. Warto pamiętać, że większość porzuconych psów nie zdąży trafić do schroniska.

Źródło informacji: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce ZG w Warszawie

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 07.06.2024, 09:23
Źródło informacji Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce ZG w Warszawie
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ