Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja prasowa pt. „Polacy o swoim nałogu nikotynowym – badanie opinii publicznej. Prezentacja raportu eksperckiego”

30.08.2023, 16:21aktualizacja: 30.08.2023, 16:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin konferencji: 29.08.2023, godz. 11:00

Istotą badań było pozyskanie wiarygodnej opinii osób, które w przeszłości paliły papierosy, a obecnie korzystają z jednego z tzw. alternatywnych wyrobów nikotynowych, odnośnie ewentualnych zmian, jakie zaszły w postrzeganiu przez nich ich kondycji: fizycznej, psychicznej, psychofizycznej i społecznej. Badania przeprowadzono w pracowniach badawczych Centrum Badania Opinii Społecznej, Instytucie Badań Pollster i firmie badawczo-analitycznej IQS.

Raport podsumowujący wyniki badań przygotował zespół ekspercki pod kierownictwem dr hab. Janusza Sytnik-Czetwertyńskiego z Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Zleceniodawcą badań i raportu eksperckiego jest Instytut Zdrowia i Demokracji.

Źródło informacji: Instytut Zdrowia i Demokracji

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 30.08.2023, 16:21
Źródło informacji Instytut Zdrowia i Demokracji
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ