Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja pt. „Substancje psychoaktywne w ruchu drogowym – problem, skala, konsekwencje"

29.06.2021, 14:59aktualizacja: 29.06.2021, 15:09

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 29.06.2021, godz. 11:00

Konferencja poświęcona była społecznym i prawnym aspektom używania alkoholu i narkotyków przez uczestników ruchu drogowego. Prelegenci z Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii, Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz Uniwersytetu Warszawskiego omawiali zjawisko używania substancji psychoaktywnych przez kierowców, pieszych i pasażerów oraz wskazywali prawne i społeczne tego konsekwencje. Podjęli próbę oszacowania skali tego problemu społecznego. Zostały zaprezentowane wyniki ostatnich badań. Konferencja zorganizowana została w ramach kampanii BEZ CHEMII NA DRODZE stanowiącej element Narodowego Programu Zdrowia, prowadzonej przez Fundację Poza Schematami na zlecenie Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

Źródło informacji: Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii  i Fundacja Poza Schematami

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 29.06.2021, 14:59
Źródło informacji Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii i Fundacja Poza Schematami
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ