Newsletter

Polityka i społeczeństwo

KPRM: Konsultacje strategii polityki młodzieżowej dla woj. dolnośląskiego z udziałem 150 organizacji i środowisk (komunikat)

12.03.2021, 14:22aktualizacja: 12.03.2021, 14:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

– KPRM informuje:

Konsultacje dla młodych organizowane przez Piotra Mazurka, Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej to druga z planowanych 16 konferencji konsultacyjnych, które zbierają pomysły młodych Polek i Polaków, które posłużą do opracowania wieloletniej strategii rządu w obszarze polityki młodzieżowej.

W konsultacjach, które odbyły się online, poza Ministrem Piotrem Mazurkiem, udział wziął także wicemarszałek woj. dolnośląskiego a także przedstawiciele ponad 150 organizacji i środowisk młodzieżowych. Kolejna konferencja konsultacyjna, dla woj. zachodniopomorskiego, planowana jest na 25 marca. Więcej informacji na stronie www.gov.pl/dlamlodych.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Załączniki do komunikatów są dostępne za pośrednictwem nowej Platformy Serwisowej PAP: serwis.pap.com.pl. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

liv/ joz/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.03.2021, 14:22
Źródło informacji MON
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ