Newsletter

Polityka i społeczeństwo

KPRM: kto broni Ukrainy, broni także siebie (komunikat)

08.07.2024, 17:57aktualizacja: 08.07.2024, 17:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje:

To było bardzo ważne spotkanie – rozmowa w cztery oczy oraz podpisane porozumienie. W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Premier Donald Tusk i Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski złożyli swoje podpisy pod Porozumieniem o Współpracy w Dziedzinie Bezpieczeństwa. W ten sposób oba kraje postanowiły potwierdzić i zacieśnić dotychczasowe współdziałanie i partnerstwo. „Podpisany dokument zawiera praktyczne wzajemne zobowiązania, a nie puste obietnice” – zapewnił szef polskiego rządu.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem prasowym (https://www.gov.pl/web/premier/kto-broni-ukrainy-broni-takze-siebie).

Materiały: zdjęcia (https://www.flickr.com/photos/premierrp/albums/72177720318608654/) i wideo (https://www.youtube.com/watch?v=dNCnhZmdAPc&ab_channel=KancelariaPremiera).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ jls/ amac/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.07.2024, 17:57
Źródło informacji KPRM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ